Slovensky

O NÁS

Naše dlhoročné skúsenosti a kontakty vo všetkých oblastiach ľadového hokeja, ako aj iných športových, či športovo rekreačných aktivitách na Slovensku v Európe a severnej Amerike Vám zabezpečia možnosť účasti Vašich mladých športovcov na rôznych medzinárodných podujatiach a turnajoch.

Okrem samotnej účasti zabezpečujeme pre jednotlivých účastníkov aj iné doplnkové aktivity, ako sú napr. zápasy rôznych vrcholových súťaží, o i. NHL, NBA, NFL, MBL, ako aj Majstrovstvá sveta, Majstrovstvá Európy a Svetové poháre v rôznych športoch. Taktiež zabezpečujeme aj výlety za prírodnými úkazmi, napr. Niagarské vodopády a iné. Našou základnou filozofiu je korektný prístup k športovcom a ich kariére, ako aj k rodičom.

V prípade záujmu väčšej skupiny záujemcov Vám pripravíme na mieru zájazd podľa Vašich predstáv, či už na Slovensku alebo v zahraničí - napr. New York /doprava, poistenie, ubytovanie, sprievodca, koncert, NHL, NBA, resp. iné, atď./, alebo lyžovanie z vrtulníka, prípadne iné aktivity.

,,Individualny pristup pre kolektivny uspech"

V nadchádzajúcej sezóne pre Vás pripravujeme:

Najbližšie sa zúčastníme na turnaji v kanadskom Windsore a následne pocestujeme na slávny Pee-Wee do Quebecu (február 2014). Už tradične nás čaká kvalitný turnaj, ako aj bohatý sprievodný program.

Okrem toho pripravíme aj výbery pre turnaj na Floride, kde navštívime a v Chicagu (apríl 2014).

Samozrejme, všetky výbery budú ubytované v miestnych rodinách!

O termínoch výberov a ďalších podrobnostiach Vás budeme priebežne informovať.

Tešíme sa na Vás!